Najpierw stworzyłem Płomień Przejrzystości, ponieważ czułem się zagubiony w swoim umyśle. To on sprawił, że wśród natłoku mentalnych bzdur odnalazłem swoją drogę.
W kolejnym roku stworzyłem Płomień Nadziei, ponieważ kobieta, którą kochałem, zostawiła mnie i chciałem umrzeć… To on sprawił, że zaakceptowałem swoją niezależność… Choć było to bardzo trudne – udało się!

W końcu nauczyłem się kochać siebie i ufać sobie bez względu na wszystko, a w moim życiu pojawiło się wiele kochających ludzi – stworzyłem więc Płomień Zaufania. Dzięki temu stałem się własnym mężczyzną i własną kobietą, a moje serce otworzyło się dla wszystkich!
Zaś parę dni temu znalazłem w puszczy „Płomień”, którego się nie spodziewałem…



Wyłowiłem go z leśnej rzeki, czując energie całego świata. Wiem, że będzie to Płomień Mądrości i Spokojnej Odwagi, bo moje życie radykalnie się zmienia (cały świat też!) i jak nigdy dotąd potrzebuję czuć w sobie głos mojej Duszy!
Dlatego oto teraz stworzyłem płomień mądrej odwagi… spokoju… Bicia serca całej ludzkości!…
Tego, jak bardzo ufam i wiem, że wszystko będzie dobrze!



Pomysł na tą rzeźbę przyszedł do mnie podczas długiego spaceru w lesie. Gdy w końcu wszedłem na takie wzniesienie, świeciło słońce, położyłem się na mchu i po prostu oddychałem z energiami, które do mnie płyną. Nagle miałem olśnienie – download całej energii tej rzeźby i związanej z nią również fizyki.
Pi(Q) to funkcja matematyki alchemicznej (Almatyki), która jest naturalnie obecna w świadomości każdej obdarzonej duszą istoty.



Jest to funkcja, która łączy stan kwantowy energii – czyli stan w nieokreśloności / nieoznaczoności / superpozycji kwantowej – z korpuskularną, ludzką rzeczywistością, czyli energią, którą znamy z fizyki klasycznej.

Funkcja ta jest bardzo prosta i naturalna, aczkolwiek ludzkość zapomniała o tym, jak jej używać… w większości… Chodzi o to, że świadomość i energia są we wzajemnym sprzężeniu zwrotnym… więcej w nagraniu:

Wymiary: 88 x 33 x 25 cm
Skład: drewno sędziwej limby (płomień), kawał wiekowego buka (podstawa), farby olejne (tatuaże), satynowy lakier akrylowy (przezroczyste pole siłowe).
Cena: 800 zł (dostawa kurierem: +50zł na terenie Polski)
Aby dokonać zakupu rzeźby - skontaktuj się ze mną.
Namaste,
Dr Sha Dhar