W każdym z nas drzemie boskie połączenie, do którego możemy mieć dostęp, jeśli tylko zechcemy poświęcić trochę uwagi i czasu swojemu oddechowi głęboko do brzucha.

Ponieważ tam, gdzie jest pępek, zaczyna się połączenie z życiodajną energią, utrzymującą nasz organizm w równowadze i zdrowiu – zarówno psychicznym jak i fizycznym. 

Jest to niesamowicie magiczna energia, dzięki której istniejemy jako ludzie na tym świecie – to ona nas spłodziła i zrodziła, i jest boską inteligencją, która ma moc, by nas prowadzić przez całe życie. Daje inspirację i pasję istnienia… jest niesamowita!

Odkryłem to połączenie w sobie poprzez 20 lat eksplorowania najróżniejszych technik medytacji i modlitwy – wiem, co mówię.

Jestem nauczycielem, który tylko pokornie, z pasją i szacunkiem przekazuje to, czego sam się nauczyłem od moich nauczycieli – Jezusa Chrystusa oraz jego świętej partnerki – Marii Magdaleny, między innymi.

Wiem, że każdy człowiek – bez wyjątku – ma w sobie to połączenie z Bogiem wewnątrz. I każdy może sięgnąć do tego świętego miejsca, aby poczuć ów nieskazitelną, wszechobejmującą miłość.

I właśnie w tym mogę pomóc.

Rozmowa z Boskością/Duszą trwa około godzinę, podczas której mogę pomóc Ci nawiązać kontakt z tą Obecnością, która jest w Tobie.

Za każdym razem wygląda to inaczej, lecz zazwyczaj nie usłyszysz słów tak od razu, ale będziesz czuć stan błogości, relaksu i wielkiej miłości do siebie oraz całego Życia. 

Dopiero z praktyką komunikacja staje się coraz bardziej przejrzysta.

Aczkolwiek niektórzy łapią to bardzo szybko, gdy mają odpowiednie prowadzenie. Wszystko jest kwestią indywidualną.

Cena takiej sesji to 150 zł – telefonicznie.
Albo 250 zł przy bezpośrednim spotkaniu.

Sesja zaczyna się krótką rozmową, aby energie komunikacji mogły się odpowiednio ułożyć, a anielskie wsparcie rozpocząć swoje działanie. Możesz mi powiedzieć, jak się czujesz, albo zadać jakieś pytania.

Potem poprowadzę Cię korytarzem oddechu do Świątyni Serca… i tam już wszystko może się zdarzyć. To zawsze wielka transformacja i nieoczekiwane dary. Wielka pomoc dla człowieka na wielu poziomach.

Muszę też dodać, że aby ze mną pracować, musisz zaakceptować fakt, że jesteś Twórcą swojego Życia, że jesteś dzieckiem Boga/Bogini, obdarzonym jego/jej stwórczą iskrą.

Wzięcie odpowiedzialności za siebie i swój los to rzecz podstawowa, aby nawiązać tak bliski kontakt i święty związek ze Stwórcą w sobie.

Jeśli jednak się wahasz, to wiedz, że pierwsze 10 minut jest niezobowiązujące i nic nie kosztuje. Gdy zrezygnujesz w tym czasie, pieniądze zwrócę Ci w pełnej kwocie.

A więc zapraszam. To bardzo piękne, uzdrawiające doświadczenie i na pewno warto choćby spróbować. Warto dać szansę własnej Boskiej Obecności i być może nawet rozpocząć zupełnie nowe życie.

Wszystko w twoich rękach. A właściwie w Twoim Oddechu 🙂

Weź więc ten głęboki oddech razem ze mną… głęboko do brzuszka… i miej piękny dzień.

A jeśli zechcesz się ze mną spotkać, to napisz e-mail, albo zadzwoń do mnie (+48 795 034 728).

Do zobaczenia!

Łukasz (Sha Dhar) Sałek