Testimonials — czyli co ludzie mówią…

Grzegorz, Warszawa, 20 maja 2023

Sesja podczas spaceru z Łukaszem po lesie było inspirującym doświadczeniem. Autentyczność Łukasza, połączona z jego ogromną wiedzą na temat świadomości oraz wieloletnim doświadczeniem terapeutyczno-coachingowym tworzą z niego świetnego kompana i przewodnika w proces zajrzenia wewnątrz siebie i połączenia się ze swoją duszą oraz Prawdziwym Ja, oczyszczonym z zebranych warstw programów społecznych, czy rodzinnych.

Radość, zabawa i uwolnienie od codzienności i rozterek wynikających z pędu za biznesem i życia w dużym mieście. Podczas wyprawy doznałem także fenomenalnej imersji z otaczającą mnie naturą. Czułem się jak fotograf obserwujący dzieło sztuki, otwarcie na wielobarwny świat roślin, głębię cieni oraz magię barw.


Dorota, Grodzisk Mazowiecki, 16 kwi 2023

Potężna jest moc zaufania i przyzwolenia, przyzwolenia na zmianę odczucia Siebie jako Nieskończonej Wielowymiarowej Istoty, która właśnie w Twojej Świątyni Ciała ziemskiego doświadcza, tak doświadcza, bo wszystko cokolwiek wybierasz i tworzysz to tylko doświadczenie, Ty tym nie jesteś, tylko doświadczasz, nie ma dobra ani zła, jest tylko rodzaj wybranych doświadczeń. akceptacja zmian które zachodzą nieustannie to wyzwolenie z dualności, oceniania, oczekiwań za którymi idą rozczarowania, kontroli i więzienia do którego sami siebie wtrącamy przez ograniczenia i strach.
Poznaj tę Swoją Wewnętrzną Moc, poczuj, że nie jesteś i nigdy nie byłeś i nie będziesz sam, poczuj i zobacz Siebie prawdziwą/ prawdziwym, to jest proste nie trzeba skomplikowanych i długo stosowanych technik, ani tajemnej wiedzy.
Decyzja, pozwolenie na zmianę i zaufanie do Siebie to otwarcie drzwi by wejść do Swojego Domu za którym tęsknisz od eonów.
Jestem w Domu to odczucie którego nie da się opisać, w chwili gdy to poczujesz nic już nie będzie takie samo, zaczniesz żyć, żyć świadomie i z pasją w Swojej Wolności i Suwerenności.
To nie jest utopia, ani kolejna teoria, to Moje doświadczenie życia w ciele i efekt zaufania i pozwalania na zmiany – proces u Mnie dojścia do urzeczywistnienia / oświecenia trwał ponad trzy dekady, to Mój wybór drogi którą przetarłam dla ciebie, pionierzy nie mają łatwo lecz niczego nie żałuję, wręcz przeciwnie, wdzięczna jestem Sobie za każdy oddech, decyzję doświadczenia i wybór którego dokonałam, a wszystkie Istoty które pojawiły się bym mogła wejść we wszystko czego wybrałam to umiłowane Anioły w ludzkiej postaci.
Przeszłam przez Swoją drogę byś Ty miała/ miał łatwiej (chyba że wybierzesz inaczej), szybciej odkrył Siebie i żył w radości.
Gdy Łukasz przeprowadził Mnie przez proces oddechów, które w prosty, a zarazem magiczny sposób całkowicie połączyły Mnie z Moją Duszą, to wreszcie weszłam do Mojego Domu – Jestem Kim Jestem i Jestem w Domu, odpoczywam i nic już nie muszę, cała energia mi służy.
Polecam tą sesję jest cudownie miękka i delikatna w całej swojej prostocie, w mistrzowski sposób poprowadzona przez Łukasza tak, że po prostu się rozpływasz w Sobie, wystarczy decyzja, pozwolenie i zaufanie do Siebie, bez żadnego oczekiwania – pozwalaj, a energia z miłością Ci będzie służyła w najlepszy dla Ciebie sposób, bo jak mówię mistrz Adamus „wszystko jest dobrze w całym stworzeniu”.
Namaste Dorota


*Autorką grafiki na szczycie strony jest Anna Sarbok – sztukaserca.com.pl